Киев

Купити гуртом

Компанія «Еко Смарт» надає Вам можливість оптової купівлі офіційної кліматичної та опалювальної техніки , а також систем опалення від провідних світових виробників. Оскільки ми є офіційним дилером багатьох світових брендів, можете бути впевнені в якості продукції, що купується на всі 100%.

Наша компанія пропонує оптові поставки твердопаливних, газових, газових конденсаційних котлів, теплових насосів , радіаторів, водонагрівачів, газових колонок, сонячних панелей і багато іншої кліматичної або сантехнічної техніки та обладнання найвищої якості по оптимально низькими цінами. З нами Ви отримуєте товар з перших рук і в найкоротші терміни.

Доставка товару здійснюється по всій Україні.

Займаючись продажем оптом систем кондиціонування, опалення та сантехніки більше 5-ти років, компанія «Еко Смарт» заробив репутацію надійного і відповідального партнера серед безлічі клієнтів.

Незалежно від обсягу закупівлі, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Щоб Вам було потрібно, оптові постачання здійснюються з максимальною для Вас зручністю. Наші фахівці подбають про те, щоб була обрана найбільш зручна для Вас лінія доставки, а замовлений товар прибув точно в строк.

У нас працює гнучка система знижок. Чим більше кількість або інтенсивність Ваших покупок, тим більшою буде знижка. Мінімальна оптова партія, яку Ви можете замовити, від 3-х товарів.

Детальніше про накопичувальну систему знижок і оптовими цінами на товар можна дізнатися у наших менеджерів за телефоном (068) 888-06-75 , (073) 500-60-55.

 • Приемлемая цена Прийнятна
  ціна
 • Профессиональная консультация Професійна
  консультація
 • Забота об окружающей среде Турбота про навколишнє
  середовище
 • Полное сопровождение Повний
  супровід
 • Широкий выбор Широкий
  вибір